Regulamin

 1. Korzystanie z platformy engly.pl jest całkowicie bezpłatne.
 2. Uczniów i nauczycieli zachęcam do darmowej rejestracji w Engly. Aby dokonać rejestracji należy wypełnić formularz rejestracji, a następnie kliknąć na link aktywacyjny przesłany e-mailem. Po aktywacji będzie możliwość logowania (daje to możliwość śledzenia postępu w nauce - system zapisuje wyniki w poszczególnych ćwiczeniach). Zarejestrowani użytkownicy mają również możliwość zbierania Engly: 10 ćwiczeń na 100% = 1 Engly :-)
 3. Rejestracja konta nie jest wymagana.
 4. Dane zarejestrowanych użytkowników nie są przetwarzane ani udostępniane osobom i firmom zewnętrznym.
 5. Ćwiczenia oznaczone są poziomem wg. CEF: A1, A2, B1, B2.

Przy tworzeniu strony użyte zostały następujące materiały:

Polityka prywatności

 1. Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane dane udostępnione przez użytkownika w obrębie strony www.engly.pl, jest Marta Patkowska-Dudziak.
 2. Osoby używające strony www.engly.pl mogą nawiązać kontakt z administratorem poprzez e-mail: kontakt@engly.pl lub poprzez fanpage strony na portalu facebook.com, gdzie obowiązuje osobna Polityka Prywatności.
 3. Użytkownicy posiadający konto na stronie Engly udostępniają administratorowi z własnej woli następujące dane: - adres e-mail potrzebny do utworzenia konta
 4. Administrator zobowiązuje się do dbałości o prywatność użytkowników poprzez dołożenie wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym i nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
 5. Administrator nie monitoruje, nie analizuje ich, nie udostępnia oraz nie wykorzystuje w celach marketingowych danych zawartych w kontach.
 6. Użytkownik może wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez usunięcie konta.
 7. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem przez administratora danych osobowych do Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Engly.pl © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone