Panel nauczyciela na engly.pl

Jakie możliwości daje Panel nauczyciela?

  • Możliwość wprowadzenia uczniów, którzy automatycznie otrzymują dostęp do Panelu ucznia
  • Możliwość tworzenia grup uczniów
  • Możliwość tworzenia własnych zestawów ćwiczeń (zestawy można tworzyć spośród 1000+ dostępnych ćwiczeń)
  • Możliwość zadawania uczniom stworzonych zestawów ćwiczeń
  • Dostęp do wyników pracy uczniów gdy tylko ćwiczenia zostaną zrobione
  • Dostęp do Bazy ćwiczeń dodatkowych (które będzie regularnie uzupełniana)
  • NEW Możliwość ograniczenia liczby prób wykonania ćwiczenia (1, 3, 5 lub nieskończenie wiele)
  • NEW Funkcja “Podpowiedź” w ćwiczeniach dostępna wyłącznie w Panelu nauczyciela
Przejdź do sklepu

Dodawanie uczniów

Dzięki tej zakładce nauczyciel ma możliwość dodawanie własnych uczniów do Panelu nauczyciela. Jeśli uczeń ma już konto na engly.pl, wszystkie zadania wysłane do niego pokażą mu się automatycznie w Panelu ucznia. Jeśli uczeń nie ma konta na engly.pl, wystarczy, że założy nowe darmowe konto, a zadania będą już na niego czekać.

Tworzenie zestawów

Panel nauczyciela umożliwia tworzenie własnych zestawów ćwiczeń. Zestawy te można tworzyć spośród dostępnych ponad 1000 ćwiczeń na platformie. Tworzenie zestawu jest bardzo proste, a ćwiczenia są pogrupowane tak samo jak na głównej stronie engly.pl. Dzięki temu można łatwo znaleźć ćwiczenie potrzebne do zestawu ćwiczeń.

Sprawdzanie wyników

Kiedy tylko uczeń wypełni zadane mu ćwiczenia, wyniki automatycznie zapiszą się w Panelu nauczyciela i nauczyciel będzie miał do nich wgląd w każdej chwili. Oprócz najlepszego wyniku ucznia, jest też wgląd w wynik pierwszej próby oraz informacja o tym ile razy uczeń próbował wykonać dane ćwiczenia. To daje większy obraz jak uczeń radził sobie w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Dostęp do Panelu nauczyciela

Dostęp do Panelu nauczyciela zakupisz na stronie englybook.pl. Jeśli posiadasz już konto na engly.pl wystarczy, że zakupisz Panel nauczyciela podając adres email, którego użyłeś w procesie zakładania konta na engly.pl. Jeśli nie posiadasz konta na engly.pl, po zakupieniu panelu konto zostanie dla Ciebie utworzone i otrzymasz dane dostępu na adres email.

Przejdź do sklepu englybook.pl
Engly.pl © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone