Panel nauczyciela Engly

Jak to działa?

  • Ty i Twoi uczniowie tworzycie darmowe konta na platformie
  • Wprowadzasz uczniów do Panelu nauczyciela, a uczniowie automatycznie otrzymują dostęp do Panelu ucznia
  • Zadajesz uczniom wybrane ćwiczenia online
  • Uczniowie wykonują ćwiczenia w Panelu ucznia na platformie Engly.pl
  • Ty automatycznie widzisz ich wyniki w ćwiczeniach, możesz zajrzeć do odpowiedzi, wpisać/edytować wyniki do ćwiczeń otwartych oraz wystawić ocenę i komentarz za zestaw

Dodatkowo

  • Otrzymujesz dostęp do Ćwiczeń Premium (ćwiczenia z gwiazdką)
  • Masz wgląd do odpowiedzi we wszystkich zadaniach na platformie
  • Masz wgląd do transkrypcji nagrań
  • Otrzymujesz dostęp do dodatkowych materiałów do druku PDF Premium
Oferta dostępu do Panelu

Dodanie uczniów

Nauczyciel ma możliwość dodania określonej liczby uczniów do Panelu nauczyciela. Uczniowie, którzy posiadają konto na Engly.pl, otrzymują automatycznie dostęp do Panelu ucznia, a w nim zobaczymy wszystkie ćwiczenia, które zostały mu zadane. Jeśli uczeń nie ma konto, musi najpierw zarejestrować się.

Tworzenie zestawów

Nauczyciel może tworzyć zestawy ćwiczeń, spośród dostępnych 2400+ ćwiczeń online. Nauczyciel może również skorzystać z 150+ gotowych zestawów ćwiczeń oraz dowolnie je edytować. Liczba ćwiczeń oraz gotowych zestawów regularnie się powiększa! Uczeń zobaczy zadane zestawy w Panelu ucznia.

Quick check

Dzięki tej funkcji, nauczyciel może zadać dowolne ćwiczenie uczniowi z poziomu platformy. Przykładowo, nauczyciel wpisuje do wyszukiwarki zagadnienie i może od razu zadać wybrane ćwiczenie uczniowi, wybierając go z listy. Uczeń w czasie rzeczywistym zobaczy zadane ćwiczenie w Panelu ucznia.

Sprawdzanie wyników

Kiedy tylko uczeń wykona ćwiczenie, wynik automatycznie pojawi się w Panelu nauczyciela. Nauczyciel ma wgląd do odpowiedzi ucznia w wybranych ćwiczeniach. Nauczyciel może edytować wyniki oraz wprowadzić wynik do zadań otwartych. System pokaże wynik procentowy za cały zestaw. Nauczyciel ma możliwość wystawienia oceny i komentarza za wykonany zestaw.

Panel ucznia

Po dodaniu adresu email ucznia do Panelu nauczyciela, uczeń uzyskuje dostęp do Panelu ucznia na swoim koncie na Engly.pl. To w tym miejscu będzie otrzymywał zadane zestawy ćwiczeń. W Panelu ucznia pokażą się wysłane do niego ćwiczenia typu Quick check oraz Zestawy do wykonania. Z tego poziomu przystąpi do wykonania ćwiczeń. Ma również wgląd do ukończonych zestawów.

Dostęp do Panelu nauczyciela

Dostęp do Panelu nauczyciela zakupisz na stronie englybook.pl. Jeśli posiadasz już konto na engly.pl wystarczy, że zakupisz Panel nauczyciela podając adres email, którego użyłeś w procesie zakładania konta na engly.pl. Jeśli nie posiadasz konta na engly.pl, po zakupieniu panelu konto zostanie dla Ciebie utworzone i otrzymasz dane dostępu na adres email.

Przejdź do sklepu englybook.pl
Engly.pl © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone